Ziņas

Sabiedrība

Vakar ugunsgrēkā Limbažu novadā no ēkas evakuējās trīs cilvēki

Aizvadītajā diennaktī, no 7.augusta plkst. 6.30 līdz 8.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem, – informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Anete Strazdiņa.

Plkst. 14.34 VUGD saņēma izsaukumu uz Sporta ielu Sedā, kur dega neapsaimniekotas divstāvu ēkas ārdurvis. Plkst. 14.48 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 14.56 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Limbažu novadu, kur vienstāvu dzīvojamās mājas vannas istabā dega sadzīves mantas un malka 3 m² platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās trīs mājas iedzīvotāji. Plkst. 17.48 ugunsgrēks likvidēts.

Savukārt plkst. 22.03 tika saņemts izsaukums uz Lielo Jauno ielu Valkā, kur 3m² platībā dega vieglā automašīna. Plkst. 22.31 ugunsgrēks likvidēts.

Kopumā aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 56 izsaukumus – 25 uz ugunsgrēku dzēšanu, 22 uz glābšanas darbiem, bet deviņi no izsaukumiem bija maldinājumi.