Ziņas

Sabiedrība

Vakar ugunsgrēkā Limbažu novadā gāja bojā cilvēks

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 30. maija plkst. 6.30 līdz 31.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem, bet vēl divi izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 20.34 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Limbažu novada Liepupes pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu dzīvojamā māja 84m² platībā un tai ir iebrucis jumts. Veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus, tika atrasts viens bojāgājušais. Plkst. 1.07 ugunsgrēks likvidēts un dzēšanas darbos piedalījās arī Ainažu un Tūjas Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības.

Plkst. 15.44 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Valmieras ielu Cēsīs, kur daudzdzīvokļu mājā uz plīts bija piededzis ēdiens. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās.

Vakar VUGD saņēma izsaukumu uz Parka ielu Valkā, kur trīsstāvu neapsaimniekotā ēkā dega atkritumi 1m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās.

Šonakt tika saņemts izsaukums arī uz Valmieras novada Kocēnu pagastu, kur dega ekskavators 5m² platībā.

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Limbažu novada Limbažu pagastā, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un ceļa braucamo daļu sakārtoja.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 38 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 21 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.