Ziņas

Sabiedrība

Vakar ugunsgrēkā Alūksnes novadā gāja bojā cilvēks

Aizvadītajā diennaktī, no šā gada 23.novembra plkst. 6.30 līdz 24.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma sešus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, bet divus uz glābšanas darbiem, plašāk par tiem informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 14.36 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Alūksnes novada Alsviķu pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies vienstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka dzīvojamai mājai ir iebrucis jumts un tā deg 60 m² platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 18.05.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumu Saules ielā Cēsīs, kur atkritumu konteinerā dega atkritumi, kā arī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Beverīnas novadā un Alūksnes novadā, kur māju dūmvados dega sodrēji.

Kopumā Latvijā ugunsdzēsēji glābēji devās uz 38 izsaukumiem – 20 uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem, bet viens bija maldinājums.