Ziņas

Sabiedrība

Vakar ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē dzēsa sešus ugunsgrēkus

Aizvadītajā diennaktī, no 31.jūlija plkst. 6.30 līdz 1.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma 11 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku, četrus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums.

Vakar plkst. 14.22 saņemts izsaukums uz Alūksnes novada Ziemera pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies saimniecības ēkā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg saimniecības ēka 200m² platībā, dzīvojamās mājas ārsiena 5m² platībā, jumts 10m² platībā, meža jaunaudze 1 hektāra platībā un sausā zāle 5000m² platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas saviem spēkiem evakuējās viens cilvēks. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 17.02.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros Leona Paegles ielā Valmierā dega sausā zāle 200m² platībā, Priekuļu novada Priekuļu pagastā dega labības rugāji 100m² platībā, Limbažu novada Katvaru pagastā dega sausā zāle 10m² platībā, Cēsu novada Vaives pagastā dega traktors 0,2m² platībā, bet Strenču novada Sedā sega meža zemsedze 200m² platībā.

Palīdzot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem dzīvniekiem, vakar Salacgrīvas novada Liepupes pagastā ugunsdzēsēji glābēji no akas izcēla čūsku un palaida brīvībā.