Ziņas

Sabiedrība

Vakar Smiltenes novadā dzēsts ugunsgrēks dzīvojamā mājā

Aizvadītajā diennaktī, no 1.marta plkst. 6.30 līdz 2.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Vidzemē saņēma sešus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un tikpat uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 16.11 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Smiltenes novada Grundzāles pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies vienstāvu koka dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka dzīvojamā māja deg 120m² platībā un deg arī blakus esošais šķūnis 3m² platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējies viens cilvēks. Plkst. 19.23 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar plkst. 10.53 tika saņemts izsaukums uz Māras ielu Cēsīs, kur vienstāvu dzīvojamā mājā pie plīts dega siena un grīda 3m² platībā. Plkst. 11.47 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennnaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kur dzīvojamo māju dūmvados dega sodrēji – šādi izsaukumi tika saņemti uz Palejas ielu Valmierā, Leona Paegles ielu Cēsīs un Strenču novada Jērcēnu pagastu.

Kopumā Latvijā aizvadītajā diennaktī tika saņemti 55 izsaukumi – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu, 28 uz glābšanas darbiem, bet vēl desmit bija maldinājumi.