Ziņas

Sabiedrība

Vakar Siguldā smagas traumas guvuši bobslejisti un kamaniņbraucējs

Vakar Siguldā, kamaniņu un bobsleja trasē, treniņu laikā traumas, tostarp arī smagas, guvuši vairāki sportisti, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Treniņa laikā no boba trasē izkrituši 24 un 26 gadus veci vīrieši. Viens no viņiem guvis smadzeņu satricinājumu, un ir aizdomas par rokas kaula lūzumu. Otram konstatēts smadzeņu satricinājums. Nedaudz vēlāk no boba izkritis arī 47 gadus vecs vīrietis, kuram negadījuma rezultātā ir atslēgas kaula lūzums un smadzeņu satricinājums.

Vakar smagu traumu guvis arī kamaniņbraucējs – 29 gadus vecs vīrietis. Viņš pēc kritiena ar politraumu, tostarp mugurkaula skriemeļu bojājumu, nogādāts slimnīcā.

Savukārt bobsleja un kamaniņu trases “Sigulda” pārstāve aģentūrai LETA norādīja, ka traumas guvuši divi sportisti no Ungārijas un Krievijas, kuri trenējušies Siguldā. Abiem esot lauzts atslēgas kauls, kas esot tipiska šī sporta veida trauma.

Bobsleja un kamaniņu trasē skaidroja, ka šādi kritieni esot ierasta sportistu treniņu prakse un tam neesot saistības, piemēram, ar Siguldas trases kvalitāti.

LETA