Ziņas

Sabiedrība

Vakar piedzimis pirmais šī gada cēsnieks

Vakar, 5 janvārī, plkst.00.16 Cēsu klīnikas Dzemdību nodaļā piedzima šī gada pirmais jaundzimušais cēsnieks – Ralfs Zvaigzne, aģentūru LETA informēja Cēsu novada pašvaldības Komunikācijas nodaļas vadītājs Kārlis Pots.

Zīmīgi, ka Ralfs kļuvis par jaunāko brālīti māsai Elzai Lotei, kura savukārt bija pirmais jaundzimušais Cēsu bērns 2014.gadā.

Puika piedzima cēsnieku Sigitas un Raivja Zvaigžņu ģimenē. Pēc vecāku teiktā, bērns bijis plānots uz 6.janvāri, Zvaigznes dienu, kā sakritība ar ģimenes uzvārdu, tādēļ liels esot bijis pārsteigums, kad, ierodoties dzemdēt, viņiem paziņots, ka Ralfs, visticamāk, kļūs par pirmo 2016.gadā dzimušo cēsnieku.

Bērna svars piedzimstot bija 3,55 kilogrami, augums – 57 centimetri.

Sveikt vecākus bija ieradies arī Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs (V), kurš novēlēja veselību un ātru tikšanu mājās, kā arī neslēpa pārsteigumu par tādu sagadīšanos, ka vienā ģimenē nu augs divi Cēsu krustbērni.

“Tas ir ļoti veiksmīgs trāpījums,” smaidot sacīja Rozenbergs, vienlaikus akcentējot, ka “priecājamies gan par jums, laimīgie vecāki, gan par jauno cēsnieku”.

Kopumā 2015.gadā Cēsu klīnikas Dzemdību nodaļā piedzimis 461 bērns – 238 zēni un 223 meitenes.