Ziņas

Sabiedrība

Vakar Gulbenes novadā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, no 22. augusta plkst. 6.30 līdz 23. augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma piecus izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu.

Plkst. 16.28 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Gulbenes novada Druvienas pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies pirtī. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg pirts, saimniecības ēka un sausā zāle 620m² platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts plkst. 21.05.

Plkst. 13.32 saņemts izsaukums uz Dzirnavu ielu Limbažos, kur ugunsgrēks bija izcēlies malkas šķūnī. Ierdodoties notikuma vietā konstatēts, ka 180m² platībā deg malkas šķūnis. Pirms VUGD ierašanās Pašvaldības policijas darbinieki piedūmojuma dēļ no blakus esošās mājas evakuēja 12 cilvēkus. Plkst. 16.15 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros Jaunpiebalgas novada Jaunpiebalgas pagastā dega atkritumi 0,5m² platībā, Nākotnes ielā Gulbenē dega sausā zāle 200m² platībā, bet Līgatnes novada Līgatnes pagastā dega labības lauks 2,5 hektāru platībā.