Ziņas

Sabiedrība

Vairākos satiksmes negadījumos Vidzemē gūtas smagas traumas

Piektdien Latvijā, tostarp Vidzemē, notikuši vairāki satiksmes negadījumi, kuros gūtas nopietnas un smagas traumas, liecina mediķu un policijas sniegt informācija.

 

Jau ziņots, ka vakar divu automašīnu sadursme notika uz Vidzemes šosejas aiz Siguldas virzienā uz Līgatni. Šodien zināms, ka automašīna “Audi”, kuru vadīja 1986.gadā dzimusi sieviete, saskrējās ar automašīnu “Volkswagen”, kuru vadīja 1993.gadā dzimusi sieviete. Slimnīcā nogādāta 23 gadus vecā sieviete, kura negadījuma rezultātā bija iespiesta automašīnā. Sieviete guvusi smagas galvas un kakla skriemeļa traumas. Mediķi sniedza palīdzību arī automašīnas “Audi vadītājai.

Negadījums noticis arī Mazsalacas novada Ramatas pagastā, kur uz autoceļa Igaunijas robeža (Ramata)-Mazsalaca-Vilzēni-Dikļi 1991.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu “Mazda” pagaidām nenoskaidrotos apstākļos iebrauca grāvī. Negadījumā cieta autovadītāja, kura guva smadzeņu satricinājumu, un 1964.gadā dzimis pasažieris, kuram bija aizdomas par muguras kakla skriemeļu bojājumu. Abi cietušie nogādāti slimnīcā.

Vēl viens satiksmes negadījums noticis Siguldas novadā, autoceļa Inciems-Sigulda-Ķegums 20. kilometrā, kur 1986.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “Audi” ieskrēja kokā. Spēkrata vadītājs guvis traumas un tika nogādāts slimnīcā.

 

Aizvadītajā diennaktī valstī kopumā reģistrēti 149 ceļu satiksmes negadījumi, cietuši 15 cilvēki, bet viens gājis bojā, liecina VP apkopotā informācija.

Kopumā NMPD saņēmis 1201 izsaukumu, no kuriem 200 bijušas traumas un dažādi negadījumi.