Ziņas

Kriminālziņas

Vairākām personām nodarīti miesas bojājumi

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģionā konstatēti vairāki miesas bojājumu nodarījumi, ceļu satiksmes negadījumi un citi noziedzīgi nodarījumi. Plašāk par reģistrētiem notikumiem informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

26.novembrī Alūksnes novada Malienas pagastā pagaidām nenoskaidrota persona nodarīja miesas bojājumus kādam iereibušam 1991.gadā dzimušam vīrietim, kurš vērsies pēc medicīniskās palīdzības. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

27.novembrī pēc pulksten 2:00 Limbažu novada Limbažu pagastā, autoceļa Limbaži – Stūrīši 2.kilometrā, konflikta rezultātā pagaidām nenoskaidrotas personas, esot alkohola reibumā, nodarīja miesas bojājumus 1957.gadā dzimuša vīrietim, kā arī sabojāja viņa automašīnai priekšējo vējstiklu. Policija noskaidro notikušā apstākļus un vainīgās personas.

26.novembrī pirms pulksten 19 Priekuļu novada Liepas pagastā, Sarkaņos, pagaidām nenoskaidrotas personas nodarījušas miesas bojājumus kādam 1991.gadā dzimušam vīrietim. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

26.novembrī ap pulksten 18 konstatēts, ka Valmierā, Zvaigžņu ielā, no velosipēdu novietnes nozagts melni zaļš velosipēds Dema Pegas. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

26.novembrī saņemta informācija, ka Valmierā, Meža ielā, bērnu rotaļu laukumā sabojāts signalizācijas kustības sensors. Policijā par mantas bojāšanu sākts kriminālprocess.

26.novembrī pēc pulksten 14 Limbažu novada Limbažu pagastā, netālu no kādām mājām, 1993.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Subaru, uzbrauca ceļa nomalē stāvošai automašīnai BMW. Negadījumā nav cietušo, bojāti transportlīdzekļi.

26.novembrī ap pulksten 8:30 Gulbenes novada Beļavas pagastā, autoceļa Gulbene – Zeltiņi 13.kilometrā, no ceļa nobrauca 1987.gadā dzimuša vīrieša vadītā automašīna VW Caravelle. Negadījuma iespējamais iemesls – droša braukšanas ātruma neievērošana. Negadījumā nav cietuši cilvēki, bojāta automašīna.

26.novembrī Madonas novada Sarkaņu un Mārcienas pagastu mežos atrasti vairāki nesprāguši kara laika lādiņi. Bīstamais atradums nodots Nacionālo bruņoto spēku sapieriem neitralizēšanai. Viens lādiņš atrasts arī Lubānas novada, Indrānu pagasta mežā, arī tas nodots Nacionālo bruņoto spēku sapieriem neitralizēšanai.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 43 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 16 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par vienu zādzību no tirdzniecības vietas, reģistrēti pieci mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par diviem nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un septiņiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par sešiem ceļu satiksmes negadījumiem. Negadījumos nav cietuši cilvēki. Nav reģistrēti gadījumi, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 18 administratīvā pārkāpuma protokoli, par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 143 administratīvo pārkāpumu protokoli.