Ziņas

Kriminālziņas

Vadot elektroskūteri krīt un gūst traumas

6.aprīlī plkst. 09:11 Limbažu novada Salacgrīvas pagastā, autoceļa Milbaži-Salacgrīva 37.kilometrā, notika ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka automašīnas „Seat” vadītāja neizvēlējās drošu, ceļa un meteoroloģiskajiem apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā saslīdēja, iebrauca pretējā braukšanas joslā un izraisīja sadursmi ar automašīnu „Audi”. Negadījumā cieta „Seat” vadītāja, kura nogādāta medicīnas iestādē. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

6.aprīlī ap plkst. 9:00 Valmierā kāda persona, vadot elektroskūteri, krita un guva traumas. Persona individuāli vērsās pēc medicīniskās palīdzības ārstniecības iestādē.

6.aprīlī plkst. 11:16 tika saņemta informācija, ka Smiltenes novada Grundzāles pagastā kāds nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu „Audi” saslīdēja un iebrauca kokā, kā arī iespējams atrodas alkohola reibumā. Izbraucot policijas norīkojumam uz notikuma vietu, automašīna tur neatradās. Plkst. 14:04 minētais transportlīdzeklis tika apturēts Virešu pagastā, autoceļa Rīga-Sigulda-Veclaicene 150.kilometrā. Vadītājam tika fiksēts 2,3 liels promiļu reibums, kā arī braukšana bez jebkāda veida tiesībām. Uzsākts kriminālprocess.

Savukārt plkst. 18:59 policija saņēma informāciju, ka Rencēnu pagastā, pa autoceļu Valmiera-Rūjiena-Igaunijas robeža, brauc kāda persona automašīnā „Audi”, kura ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību. Plkst. 19:05 „Audi” vadītājs tika apturēts Valmieras novada Valmiermuižā. Veicot personas pārbaudi, vīrietim tika fiksēts 1,76 promiļu reibums. Uzsākts administratīvais process.

Izsakām pateicību iedzīvotājiem par operatīvu reaģēšanu uz notiekošo situāciju un ziņošanu Valsts policijai. Šāda rīcība palīdz policijai gādāt par apkārtējo drošību uz ceļa. Atgādinām, ka iedzīvotājiem ir iespēja ziņot par ceļu satiksmes pārkāpumiem, zvanot uz numuru 110.

6.aprīlī plkst. 19:12 Varakļānos automašīnas „Nissan” vadītājs, veicot atpakaļgaitas manevru, uzbrauca stāvēšanai novietotai automašīnai „Audi”. Tika konstatēts, ka „Nissan” vadītājs sēdies pie transportlīdzekļa stūres, būdams 2,7 promiļu reibumā. Uzsākts administratīvais process. Negadījumā nav fiziski cietušu personu.