Ziņas

Kriminālziņas

Vadītāji netiek galā ar auto vadību un iebrauc grāvī

Valmierā. Brenguļu ielā automašīnas „BMW” vadītājs netika galā ar spēkrata vadību un avarēja.Foto: Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 79 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti seši nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 14 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 14 nodarījumi pret īpašumu. Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti arī 16 ceļu satiksmes negadījumi, četros no tiem saņemta informācija par sešiem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies 10 vadītāji. Noformēti 145 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 50 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, par ko informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Vakar pulksten 16:15 Gulbenes novadā, Daukstu pagastā, autoceļa Dzeņi – Galgauska trešajā kilometrā, 1998.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu „Volkswagen Polo” un, iebraucot pretējā braukšanas joslā, izraisīja sadursmi ar pretim braucošo automašīnu „MAN”, kuru vadīja 1962.gadā dzimis vīrietis. „Volkswagen Polo” vadītājs nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē ar viegliem miesas bojājumiem. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Savukārt pulksten 12:18 Cēsīs, Uzvaras bulvārī, 1962.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu „Volkswagen Passat”, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā bija 2,26 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Pulksten 17 Cesvaines novadā, Cesvaines pagastā, autoceļa Cesvaine – Velēna 10. kilometrā, 1936.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu „Opel Astra”, nobrauca no ceļa braucamās daļas, kā rezultātā automašīna apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta „Opel Astra” vadītājs un pasažiere, 1937.gadā dzimusi sieviete. Abi cietušie nogādāti tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

8.jūnijā pulksten 2:08 Valmierā, Brenguļu ielā, 1993.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu „BMW” netika galā ar tās vadību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Vadītājs nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

8.jūnijā pulksten 18:44 Amatas novadā, Drabešu pagastā, autoceļa Cēsis – Kārļi – Ieriķi 5. kilometrā, 1998.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu „Volkswagen Passat”, netika galā ar tās vadību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas. Automašīna apmeta kūleni un iebrauca grāvī, līdz ar to negadījumā cieta pats vadītājs, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.