Ziņas

Sports

Vadībā siguldieši

Cēsu pilsētas stadionā, kamēr tas nav slēgts rekonstrukcijai, turpinās futbols. Aizvadītas Cēsu futbola čempionāta 7:7 sestās kārtas spēles. Jau iegājies, ka katrā spēļu dienā notiks trīs spēles. Pirmajā “Einšteins” nospēlēja neizšķirti 1:1 ar komandu “Pērkons”. Rezultātu pirmie atklāja “Pērkons”, precīzs bija Niks Špilbergs, bet spēles 42.minūtē “Eirnšteins” spēlētājs Andris Rodionovs panāca izlīdzinājumu.

Otrajā spēlē “FC Plēsoņas” guva trīs vārtus pret “Priekuļu Atletico”, savus vārtus nosargājot neieņemtus. Precīzi sitieni padevās Sergejam Voldiņam, Elvim Funduram un Maksimam Miņķo.

Kārtas vismazāk rezultatīvā spēle bija starp komandām “Rauna” un “Siguldas būvmeistars”. Spēle solījās būt spraiga, jo tikās abas čempionāta līdervienības, un līdzjutējiem nenācās vilties. Izrādās, ka visu izšķīra vienīgie gūtie vārti, un tos guva Siguldas komandas spēlētājs Rūdolfs Penka. Siguldieši spēja sagādāt Raunas komandai pirmo zaudējumu turnīrā.Siguldas komandas kontā 12 punkti, otrajā vietā “Rauna” ar 10 punktiem, bet trešajā vietā “FC Plēsoņas”, kam septiņi punkti.
Rezultatīvāko spēlētāju saraksta augšgalā Elvijs Reķis (“Rauna”) un Kristaps Aleksejevs (“Priekuļu Atletico”), katrs guvis pa četriem vārtiem.