Ziņas

Sports

Vadībā “Einšteins”

Drīz beigsies pirmā apļa spēles Cēsu novada atklātajā florbola čempionātā, kas notiek piekto gadu. Pagaidām vislabāko sniegumu rāda komanda “Einšteins”, kas astoņās spēlēs izcīnījusi astoņas uzvaras. Pēdējā spēlē viņi ar 4:2 pārspēja “SK Fono”. Uzvarētāju labā divus vārtus guva Mārtiņš Konstantīnovs, pa reizei bija precīzi Andris Rodionovs un Roberts Visockis. Zaudētājiem ar precīziem vārtu guvumiem atzīmējās Engus Bulmeisters un Helmuts Smutovs.

Ar 24 punktiem “Einšteins” šobrīd ir turnīra tabulas līderis. 17 punkti ir esošajiem čempioniem “IBK Griffin”, 15 punktu komandām “SK Fono”, kas aizvadījuši par vienu spēli mazāk, un “Amata”. Tālāk seko “LYNX” ar 12 punktiem, “Fans Cēsis” ar deviņiem, “Lekrings Sr.” ar astoņiem. Jāpiebilst, ka “Lekrings” aizvadījuši tikai piecas spēles. Pēdējās divās izcīnītas smagas uzvaras. Vispirms ar 7:6 pārspēta komanda “LYNX”. Uzvarētāju rindās pa trim vārtiem guva Jānis Freivalds un Artis Malkavs, bet vienreiz precīzs bija Andris Erenbots. “LYNX” rindās divus vārtus guva Elvis Miķelsons, pa vienam – Jānis Goba, Gints Sīlis, Salvis Gaigals un Edgars Savčenkovs.

Pēdējā spēlē “Lekrings Sr.” , ar 6:5 pieveicot “Fans Cēsis”, uzvaras vārtus guva pašā spēles izskaņā. Uzvarētāju labā trīs vārtus, arī uzvaru nesošos, guva J.Freivalds, pa vienam – A.Erenbots, Kristaps Ķikāns un Juris Joksts. “Fans Cēsis” rindās divi vārti Jāņa Punāna kontā, pa reizei precīzi bija: Reinis Bušs, Jānis Gabranovs, Rolands Osma.

Astotajā vietā ar

sešiem punktiem “Līgatne”, devītajā “FYA Shots/ Ozofest” ar diviem, bet bez punktiem pagaidām “Olimpic”, kas noslēdz turnīra tabulu.

Jānis Gabrāns