Ziņas

Kriminālziņas

Vada auto reibumā

Aizvadītā diennaktī saņemta informācija par 67 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 4 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, negadījumos nav cietuši cilvēki. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies 4 vadītāji – 3 automašīnu vadītāji un 1 velosipēda vadītājs. Noformēts 71 administratīvā pārkāpuma protokols, no tiem 40 par atļautā ātruma pārsniegšanu.

2.maijā Alūksnes policijā saņemta informācija par velosipēda zādzības faktu. Sākotnējā informācija liecina, ka zādzība notikusi naktī uz 2.maiju, Alūksnē, Torņa ielā, kur no kādas mājas kāpņutelpas nozagts velosipēds Merida. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

2.maijā, 14:25, Smiltenē, Daugavas ielā, apturot automašīnu Mercedes Benz, policija konstatēja, ka tās vadītājs automašīnu vadījis esot alkohola reibumā. 1960.gadā dzimušā vadītāja izelpā konstatētas 1,39 promiles alkohola. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

2.maijā, pēc pulksten 15:00, Alūksnē, Miera ielā pieķerts iereibis velosipēda vadītājs. 1956.gadā dzimušais velosipēdists ceļu satiksmē piedalījās esot 2 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

2.maijā, pēc pulksten 21:00, Cēsīs, J.Poruka ielā pieķerts iereibis automašīnas Opel Vivaro vadītājs. 1978.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 1,75 promiļu lielā alkohola reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. Savukārt pēc pusnakts, Cēsīs, Noliktavas ielā pie automašīnas Nissan Almera stūres 0,9 promiļu reibumā bija sēdusies kāda 1979.gadā dzimusi sieviete. Vadītājai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.