Ziņas

Sports

Uzvaras un zaudējumi florbola laukumos

Aizvadītajā nedēļā kārtējās spēles aizvadīja mūsu puses visas florbola komandas, gan izcīnot punktus, gan atgriežoties mājup tukšā.

Virslīgas klubs “Lekrings” savā laukumā tikās ar debitantiem FBK “SĀC”, kas sezonas sākumā spēja sagādāt pa kādai sensācijai. Šoreiz gan jebkāda intriga izpalika, Cēsu komanda dominēja laukumā, un to vēsta jau metienu attiecība, pēc divām trešdaļām    31:5, arī rezultāts uz tablo 8:0 “Lekrings” labā. Lai arī pēdējās 20 minūtēs viesi tomēr izglābās no “sausā” zaudējuma, gūstot divus vārtus, cēsnieki atbildēja ar pieciem precīziem metieniem, svinot pārliecinošu uzvaru 13:2.

Pa diviem vārtiem guva arī Edgars Puriņš, Andris Rajeckis un Jānis Melderis, kuram arī divas precīzas piespēles un labākā spēlētāja tituls. Pa reizei pretinieku vārtsargu pārspēja Emīls Dzalbs, Bruno Beķeris, Krišjānis Tiltiņš, Artūrs Jurševskis, Miķelis Roops, Olafs Zvīnis, Kristiāns Lisovskis.

Turnīra tabulā Cēsu komanda šobrīd ieņem otro vietu aiz Talsu florbolistiem, kuri aizvadījuši par spēli vairāk. “Lekrings” florbolistiem šobrīd labākā gūto un zaudēto vārtu attiecība: 64 gūti un 24 zaudēti.

Otro uzvaru divās aizvadītajās spēlēs sieviešu līgā svinēja arī “Lekrings” sieviešu komanda, izbraukumā ar 6:3 pieveicot “Irlava/ Tukums -Slampe” florbolistes. Jau pirmajā trešdaļā cēsnieces panāca 4:1, četru vārtu pārsvaru noturot līdz spēles izskaņai.

Divus vārtus guva Jolanta Kļava, pa reizi precīzas bija Dārta Malkava, Elīna Tauriņa, Liliāna Jakovicka un Maija Zēmele – Bauere.

Tikai vienu punktu sieviešu līgā spēja izcīnīt Līgatnes florbolistes, kas savā laukumā uzņēma “Ķekavas Bulldogs/ NND” komandu. Pirms pēdējās trešdaļas mājnieces bija iedzinējos 0:2, taču spēja panākt izlīdzinājumu, un pamatlaiks noslēdzās 2:2. Papildlaikā rezultāts nemainījās, spēles uzvarētāju noteica pēcspēles metienu sērijā. No abu komandu veiktajiem izgājieniem precīzs bija tikai viens, un to spēja Ķekavas spēlētāja, izcīnot savai komandai uzvaru 3:2.

Pie pirmās uzvaras vīriešu 1.līgas čempionātā tika “Lekrings/ CPSS”, kuri savā laukumā ar 9:6 pieveica FBK “SĀC” komandu. Jau pirmajā trešdaļā cēsnieki parādīja, ka grib uzvarēt, noslēdzot to savā labā 6:1. Spēles turpinājumā viesiem to neizdevās ietekmēt, un “CPSS/ Lekrings” turnīra tabulā ierakstīja pirmos trīs punktus.

Četrus vārtus guva Bruno Beķeris, divus Markuss Bruņinieks, pa reizei precīzi bija Tālavs Dravants, Rūdolfs Horns, Edgars Skrastiņš.

Vīriešu 2.līgas čempionātā komanda “Līgatne” ar 2:3 izbraukumā zaudēja Rēzeknes BJSS florbolistiem. Vārtus guva Edmunds Zandersons un Jānis Preimanis.

Pirmo sabraukuma turnīru aizvadīja arī veterānu 35+ čempionāta komandas. Spēles notika Cēsīs, tomēr mājniekiem, komandai “Lekrings Sr.” trijās spēlēs izdevās gūt tikai vienu uzvaru. Pirmajā spēlē viņi ar 8:3 pārspēja FK “Metēji/ Ogre”. Pa diviem vārtiem guva Mārtiņš Jarohovičs, Ainārs Anis un Ēriks Akulovs, pa reizei precīzi bija Sandis Pokkers un Jānis Freivalds.

Sekoja divi minimāli zaudējumi. Vispirms 6:7 pret Talsu komandu, kur viesi uzvaras vārtus guva divas sekundes pirms spēles beigām. Trīs vārtus guva M. Jarohovičs, divus – A. Anis, vienus – Andris Pīlups.

Sabraukuma pēdējā spēlē ar 3:4 zaudēts komandai “Rīgas Lauvas/ Lielvārde”. Divus vārtus guva A. Pīlups, vienus – Gints Timoško.