Ziņas

Kriminālziņas

Uztriecas velobraucējam

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 64 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti septiņi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 10 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 16 nodarījumi pret īpašumu, kā arī 10 ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies trīs vadītāji. Noformēti 94 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 29 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

28.augustā pulksten 11 Līgatnē, saņemta informācija, ka 1950.gadā dzimusi sieviete devusies sēņot un apmaldījusies mežā. Sēņotāja apmaldījās, kad pārcēlās pāri Gaujai un iegāja mežā. Vakar rīta pusē sieviete pati sazvanījusi glābējus un pēc meklēšanas pasākumu uzsākšanas, tika atrasta pārsalusi. Cietusī nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē, dzīvībai briesmas nedraud.

Savukārt 29.augustā pulksten 21:20 Valmierā, Rīgas ielā, 1986.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Hyundai”, uzbrauca velosipēdistam, 1996.gadā dzimušam vīrietim. Ceļu satiksmes negadījumā, par laimi, cietušo nebija, bojāti transportlīdzekļi. Policija noskaidro notikušā apstākļus.