Ziņas

Sabiedrība

Uzņēmumā Ieriķos viesojās 34 ārvalstu vēstnieki

"Dores Fabrikā". Šonedēļ koka māju ražotnē Ieriķos viesojās 34 pasaules valstu vēstnieki.Foto: publicitātes

Šonedēļ, 20.septembrī, Ieriķos, koka māju ražošanas uzņēmumā “Dores Fabrika”, viesojās 34 valstu vēstnieku delegācija, kā arī Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs, informēja “Dores Fabrikas” biroja vadītāja Līga Hofmane. Viņa norādīja, ka vizītes mērķis bija iepazīt Cēsu apkārtni – tās spēcīgākos uzņēmumus un Cēsu novada pašvaldību. Līdz ar to SIA “Dores Fabrika” valdes priekšsēdētājs Uldis Skudra viesus iepazīstināja ar uzņēmumu un tā darbības virzieniem.

L.Hofmane pastāstīja, ka viesu delegācija aplūkoja ražotni un pašu būvētās iekārtas, ar kurām tiek radītas augstas kvalitātes līmēto frēzbaļķu koka konstrukcijas. Noslēgumā viesi apskatīja “Dores Fabrikas” pašu vajadzībām izveidoto jauno biroja ēku – koka namiņu, kur tiek uzņemti klienti gan no Latvijas, gan ārvalstīm. “Ne katru dienu mums Dorēs ir iespēja uzņemt 34 dažādu valstu vēstniekus – šī bija ļoti īpaša diena, ar kuru varam lepoties. Paldies Ārlietu ministrijai par vēlmi iepazīt uzņēmumu un iespēju uzņemt vēstnieku delegāciju!” teics uzņēmuma valdes priekšsēdētājs U.Skudra.

Starp ārvalstu vēstniekiem bija pārstāvji no “Dores Fabrikas” mērķa tirgus valstīm Zviedrijas, Norvēģijas, Vācijas un Francijas, citām Eiropas valstīm, kā arī no Kuveitas, Taizemes, Izraēlas, Apvienotajiem Arābu Emirātiem un Namībijas.