Ziņas

Sabiedrība

Uzmanību, Radio kora koncerta apmeklētājiem

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka četras personas, kuras saslimušas ar “Covid-19”, 17.oktobrī apmeklēja Latvijas Radio kora koncertu “DIENA AUST. Latvijas Radio korim 80” Vidzemes koncertzālē Cēsīs. Saslimušie skatītāji sēdēja dažādās rindās un dažādā attālumā no skatuves, simptomi parādījās 2-3 dienas pēc koncerta apmeklējuma. Jau iepriekš tika ziņots par deviņiem “Covid-19” gadījumiem kora dalībniekiem.

SPKC uzskata, ka visiem koncerta apmeklētājiem inficēšanās risks ir bijis augsts un visi tiek uzskatīti par kontaktpersonām. SPKC ir saņēmis apmeklētāju sarakstu un uzsācis saziņu, nosūtot informāciju e-pastā vai zvanot. Papildu informāciju varat iegūt, zvanot uz tālr. numuru 26451885 darba dienās 8:30-21:00.

SPKC aicina – visiem, kuri 17.oktobrī apmeklēja šo koncertu, jāpaliek mājas karantīnā līdz 31.oktobrim, jāseko līdzi savam veselības stāvoklim. Ja tiek novēroti saslimšanas simptomi, jāsazinās ar savu ģimenes ārstu, lai lemtu par turpmāko rīcību.