Ziņas

Kriminālziņas

Uzlauž šķūni un nozog dažādas mantas

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 53 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti pieci nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 14 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 13 nodarījumi pret īpašumu, kā arī pieci ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdies viens vadītājs. Noformēti 94 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 54 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

10.janvārī saņemta informācija, ka laika posmā no 25.decembra līdz 10.janvāra pulksten 13 Amatas novadā, Skujenes pagastā, atlaužot šķūņa durvis, iekļūts ēkā. No ēkas nozagtas dažādas mantas. Policija noskaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

10.janvārī pulksten 10:20 Alūksnes novadā, Jaunalūksnes pagastā, autoceļa Mālupe – Beja – Karitāni, 1974.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “Volkswagen Golf”, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā transportlīdzeklis saslīdēja, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījumā nebija cietušo, bojāta automašīna.

10.janvārī pulksten 13:52 Kocēnu novadā, Vaidavas pagastā, 1978.gadā dzimis vīrietis vadīja traktoru bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī esot alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpotajā gaisā sasniedza 2,88 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.