Ziņas

Kriminālziņas

Uzbrūk uz ielas un nozog tālruni

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 72 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti pieci nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 20 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 17 nodarījumi pret īpašumu. Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti arī seši ceļu satiksmes negadījumi, nevienā no tiem nav saņemta informācija par cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies pieci vadītāji. Noformēti 109 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 59 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, par ko informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

7.jūnijā pulksten 22:20 Mazsalacas novadā, Ramatas pagastā, autoceļa Igaunijas robeža (Ramata) – Mazsalaca – Vilzēni – Dikļi pirmajā kilometrā, 1963.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu „KIA” un, nobraucot no ceļa braucamās daļas, iebrauca grāvī. Bojāta automašīna. Jāpiebilst, ka vīrietis bija alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā bija 2,71 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

7.jūnijā pulksten 22:28 Smiltenē, Dārza ielā, 1998.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu „Mitsubishi” bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā bija 1,63 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

8.jūnijā ap pulksten vieniem naktī Valmierā, Cēsu ielā, uz Gaujas tilta, divas nenoskaidrotas personas pieskrēja pie 1964.gadā dzimuša vīrieša un, pielietojot fizisku spēku, nodarīja miesas bojājumus, kā arī nogāza cietušo zemē, nolaupot mobilo tālruni. Zaudējumi sasniedz 53 eiro apmēru. Cietušais bija alkoholisko dzērienu ietekmē. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā bija 3,18 promiles. Vīrietim nav smagu traumu. Policija noskaidro notikušā apstākļus.