Ziņas

Sabiedrība

Uzbrauca virsū sievietei, kas tobrīd šķērso ielu pa gājēju pāreju

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 60 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti divi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 16 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 16 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi, kuros ir viens cietušais. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies trīs vadītāji. Noformēti 88 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 39 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

3.oktobrī Rūjienā, Rīgas ielā, automašīnas “Volkswagen Golf” vadītājs nebija pietiekami uzmanīgs un uzbrauca virsū sievietei, kas tobrīd šķērsoja ielu pa gājēju pāreju. Cietusī nogādāta medicīnas iestādē. Policija skaidro notikušā apstākļus.

4.oktobrī, pulksten 03:05, Cēsīs, Akmens ielā, tika apturēts “Toyota” vadītājs, kurš pārvietojās ar automašīnu bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā tika konstatēta 1,12 promiles. Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.