Ziņas

Kriminālziņas

Uzbrauc velosipēdistam, kurš šķērso gājēju pāreju

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 84 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā viena cietusi persona. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies četri velosipēda vadītāji. Noformēti 70 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 35 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

12.augustā pulksten 18:45, Valmierā, Rīgas ielā vīrietis, vadot automašīnu “VW Touran”, uzbrauca velosipēdistam, kurš šķērsoja gājēju pāreju. Ceļu satiksmes negadījumā cieta velosipēdists, kurš nogādāts medicīnas iestādē.

12.augustā pulksten 17:15, Valmierā, Rīgas ielā, nenoskaidrots vadītājs vadot automašīnu “BMW”, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā iebrauca ceļa norobežojušā barjerā un aizbrauca no notikuma vietas neziņojot par to likuma noteiktā kārtībā. Pulksten 18:50, vadītāja personība tika noskaidrota un vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.