Ziņas

Sabiedrība

Uz Vidzemes šosejas būs izmaiņas satiksmes organizācijā

No šodienas paredzētas izmaiņas satiksmes organizācijā pa Vidzemes šoseju, posmā no pagrieziena uz Langstiņiem līdz Garkalnes pārvadam, kur turpinās asfaltbetona segas rekonstrukcija, informē ceļu būves uzņēmuma SIA “Binders” pārstāve Vita Noriņa.

No šodienas pēcpusdienas šajā posmā satiksmei abos virzienos tiks atvērta brauktuve virzienā no Rīgas, kur ieklāta asfaltbetona apakškārta, bet satiksmei tiks slēgta brauktuve virzienā uz Rīgu, jo tur sāksies remontdarbi.

Noriņa vērsa uzmanību, ka satiksmei atvērtajā brauktuvē ir ieklāta tikai asfaltbetona segas apakškārta un tā joprojām ir būvdarbu zona, tāpēc šajā brauktuvē saglabāsies objektā noteiktie ātruma ierobežojumi.

Satiksme uz blakus brauktuvi jūlijā pakāpeniski tiks pārorganizēta arī atlikušajā remontdarbu posmā no Garkalnes pārvada līdz remontdarbu posma beigām.

Līdz darbu tehnoloģiskajam pārtraukumam rudenī visās ceļa joslās abos virzienos jābūt ieklātām seguma apakškārtām. Ceļa segas rekonstrukcijai pilnībā jābūt pabeigtai 2016.gada ceļu būves sezonā.