Ziņas

Kriminālziņas

Uz ceļa netiek galā ar transportlīdzekļa vadību

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 65 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti deviņi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 16 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un astoņi nodarījumi pret īpašumu, kā arī 13 ceļu satiksmes negadījumi. Četros no negadījumiem saņemta informācija par četriem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdies viens vadītājs. Noformēti 111 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 14 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

22.janvārī pulksten 9 Smiltenes novadā, Bilskas pagastā, uz autoceļa Smiltene – Valka, 1967.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “BMW”, neizvēlējās ceļa un laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā transportlīdzeklis nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās kokā. Ceļu satiksmes negadījumā cieta vadītāja, kura nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

22.janvārī pulksten 17:45 Alūksnē, Pils un Lielās Ezera ielas krustojumā, notika 1986.gadā dzimušā vīrieša vadītās automašīnas “BMW” un 1979.gadā dzimušās sievietes vadītās automašīnas “Audi” sadursme. Ceļu satiksmes negadījumā medicīniskā palīdzība sniegta 1979.gadā dzimušajai sievietei, kura no tālākas apsekošanas atteicās. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

23.janvārī pulksten 0:27 Madonas novadā, Kalsnavas pagastā, Jaunkalsnavā, Draudzības ielā, 1974.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Volkswagen Passat” bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī esot alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpotajā gaisā sasniedza 2,0 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

22.janvārī pulksten 9 Smiltenē, Dārza ielā, 1987.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen Passat”, uzbrauca 1988.gadā dzimušai sievietei, kura šķērsoja ceļa braucamo daļu pa gājēju pāreju. Ceļu satiksmes negadījumā cieta gājēja, kura nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

22.janvārī pulksten 13:25 Ērgļu novadā, Ērgļu pagastā, uz autoceļa Ērgļi – Drabeši, 1974.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Volvo” sakabē ar piekabi, netika galā ar transportlīdzekļa vadību, kā rezultātā spēkrats nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebrauca grāvī un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta vadītājs, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.