Ziņas

Sabiedrība

Uz ceļa Kocēni – Limbaži sākas remontdarbi

Ilustratīvs foto.Foto: Māris Buholcs

Šonedēļ sākušies autoceļa pārbūves darbi uz reģionālā valsts autoceļa starp Kocēniem un Limbažiem no Iesalas upes tilta Kocēnu virzienā gandrīz astoņu kilometru garumā – no 19.kilometra līdz 27,7.kilometram, aģentūru LETA informēja uzņēmumā “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Būvdarbus veiks SBF SIA “Binders”, un līguma summa ir 7 208 184 eiro. Ceļa pārbūve tiek līdzfinansēta no Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļiem.

Šajā posmā ir paredzēts veikt ceļa segas rekonstrukciju – salizturīgās kārtas izbūvi, šķembu kārtas un divu asfalta kārtu izbūvi, uzstādīt ceļa zīmes un barjeras, kā arī pārbūvēt caurtekas. Tāpat projekta laikā tiks atjaunotas sabiedriskā transporta pieturvietas un pilnībā pārbūvēts tilts pār upi Iesala. Iecerēts, ka visa ceļa rekonstrukcija tiks pabeigta nākamā gada rudenī.

Jau šonedēļ uz šosejas uzstādītas brīdinājuma zīmes un sākti ceļa segas rekonstrukcijas sākšanai nepieciešamie priekšdarbi – uzmērīšana un ceļa trases nospraušana, augu zemes noņemšana, krūmu zāģēšana un vecā asfalta demontāža. Dienas laikā satiksmi organizēs ar diviem luksoforiem, un ceļa posmā ir paredzēti ātruma ierobežojumi 50 kilometri stundā vai 70 kilometri stundā.