Ziņas

Sabiedrība

Uz ceļa aizdegusies automašīna

Aizvadītajā diennaktī, no 15.jūnija plkst. 6.30 līdz 16.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma četrus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.  VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa informē, ka šonakt plkst. 23.59 VUGD saņēma izsaukumu uz Mazsalacas novada Skaņkalni, kur dega neapsaimniekota dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka 100m² platībā deg vienstāvu dzīvojamās mājas jumts. Plkst. 5.33 ugunsgrēks likvidēts.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji arī devās uz izsaukumu, kur Madonas novada Liezēres pagastā dzīvojamās mājas krāsnī bija iesprūdis kaķis. Ugunsdzēsēji glābēji daļēji izjauca krāsni, atbrīvoja kaķi un nodeva saimniekiem.

Vēl vakardien plkst. 10.29 tika saņemts izsaukums uz Smiltenes novadu, kur uz autoceļa Rīga – Sigulda, dega vieglās automašīnas motortelpa. Plkst. 10.57 ugunsgrēks likvidēts.

Savukārt visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 38 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, 22 uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.