Ziņas

Sabiedrība

Ugunsgrēks Ķiršu ielā

Aprij uguns. Vakar Cēsīs, Ķiršu ielā, nodega malkas šķūnis. Ugunsgrēka brīdī tam garām gāja fotogrāfs Andris Vētra, kas uguns vareno spēku notvēris vairākās fotogrāfijās.Foto: Andris Vētra

Aizvadītajā diennaktī no šā gada 13.decembra plkst. 6.30 līdz 14.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma sešus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un piecus uz glābšanas darbiem. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa informē, ka vakar plkst. 13.10 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Ķiršu ielu Cēsīs, kur dega malkas šķūnis 40 m² platībā, kā arī šķūnī esošā malka 10 m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 15.42. Laikraksta “Druva” redakcija no cēsnieka, fotogrāfa Andra Vētras saņēma vēstuli, kopā ar fotogrāfijām, kurā viņš fiksējis ugunsgrēka brīdi. “Gāju garām degošam šķūnītim Ķiršu ielā 9, Cēsīs, un tā kā man līdzi bija fotoaparāts, safotografēju degšanu un ugunsdzēsēju darbību. Ugunsdzēsēji teica, lai paeju tālāk, jo, iespējams, ka tur varētu būt gāzes balons, kurš varētu sprāgt. Pārliecinājos, cik ļoti riskants ir ugunsdzēsēju darbs. Visu cieņu varonīgajiem puišiem!” tā redakcijai nosūtītajā vēstulē raksta A. Vētra.


Vēl aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumus uz Limbažu novada Limbažu pagastu, kā arī Apes novada Trapenes pagastu, kur palīdzība bija nepieciešama, lai pēc ceļu satiksmes negadījuma sakārtotu ceļa braucamo daļu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 40 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu, 22 uz glābšanas darbiem, bet 7 no izsaukumiem bija maldinājumi.