Ziņas

Sabiedrība

Ugunsgrēkā Rūjienas novadā gāja bojā cilvēks

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 26.marta plkst. 6.30 līdz 27.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un divi bija maldinājumi.

Plkst. 19.04 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Rūjienas novadu, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, ar atklātu liesmu dega jau gandrīz pilnībā nodegusi dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka dzīvojamā māja nodegusi pilnībā 108m² platībā un tās ķieģeļu sienas iegruvušas iekšpusē. Ugunsdzēsēji glābēji pārmeklēja ēkas krāsmatas un atrada bojāgājušu cilvēku. Plkst. 2.29 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Plkst. 3.59 tika saņemts izsaukums uz Burtnieku novada Vecates pagastu, kur divstāvu dzīvojamā mājā dega gulta un sadzīves mantas 2m² platībā. Pirms VUGD ierašanās bija evakuējies viens cilvēks. Plkst. 5.10 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Gulbenes novada Lejasciema pagastā, kur dega darbagalds un elektrības vadi  4m² platībā.