Ziņas

Sabiedrība

Ugunsgrēkā Kocēnu novadā vakar cieta cilvēks

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 23.oktobra plkst. 6.30 līdz 24.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

Plkst. 21.27 saņemts izsaukums uz Kocēnu novadu, kur deg dārza māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka 20m² platībā deg dārza māja. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 23.30 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 11.26 tika saņemts izsaukums uz Priekuļu novada Priekuļu pagastu, kur dzīvojamā mājā deg gāzes plīts, nosūcējs un ventilācijas šahta. Pirms VUGD ierašanās iedzīvotāji ar ugunsdzēsības aparātu bija nodzēsuši tvaika nosūcēju. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg ventilācijas šahta un virtuves griesti 10m² platībā. Plkst. 12.08 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība Vidzemē bija nepieciešama arī Smiltenes novada Bilskas pagastā, kur dega koks 4m² platībā, Pārgaujas novada Raiskuma pagastā, kur dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 0,5m² platībā, Alojas novadā, kur dega pirts siena un griesti 6m² platībā, kā arī Skolas ielā Gulbenē, kur ugunsdzēsēji glābēji nozāģēja virs gājēju ietves aizlūzušu koku.