Ziņas

Kriminālziņas

Ugunsgrēkā Iecavas novadā izglābts vīrietis un suns

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 21. jūlija plkst. 6.30 līdz 22.jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD )saņēma 31 izsaukumu, no kuriem 10 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 17 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Plkst. 16.53 tika saņemts izsaukums uz Iecavas novada Rosmi, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā deg virtuve 8m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotajām telpām izglāba apmēram 50 gadus vecu vīrieti un suni. Plkst. 18.00 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 21.25 VUGD saņēma izsaukumu uz Daugavpils novada Laucesas pagastu, kur dega šķūnis. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties, konstatēts, ka vienstāvu šķūņa ēka deg 100m2 platībā. Ugunsgrēka dzēšanas darbu laikā cieta viens ugunsdzēsējs glābējs, kuram NMPD mediķi sniedza pirmo palīdzību un ugunsdzēsējs glābējs varēja turpināt darbu. Plkst. 3.15 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, stārķa ligzda, siena kaudze, zaru kaudze, koks, meža zemsedze, virtuve dzīvojamā mājā, šķūnis un neapsaimniekota ēka.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji Jelgavas novada Valgundes pagastā no Lilijas ezera izcēla noslīkušu cilvēku.

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji Kocēnu novada Vaidavas pagastā izcēla dīķī iekritušu suni, kurš saviem spēkiem nespēja izkļūt krastā, Kurzemes ielā Tukumā atbrīvota zem automašīnas motora pārseguma iesprūdusi kaķene ar kaķēniem, bet Jēkabpilī netālu no Pļaviņu ielas izglābts upē slīkstošs kaķis.