Ziņas

Sabiedrība

Ugunsgrēkā Burtnieku novadā bojā gājis cilvēks

Aizvadītajā diennaktī, no šā gada 21.februāra plkst. 6.30 līdz 22.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma četrus izsaukumus. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa informē, ka no tiem divi bijuši uz ugunsgrēku dzēšanu un divi uz glābšanas darbiem.

Plkst. 10.26 VUGD saņēma izsaukumu uz Burtnieku novadu Rencēnu pagastu, kur vienstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēkā deg istaba 20m² platībā. Ugunsgrēkā bojā gāja apmēram 62 gadus vecs vīrietis. Plkst. 14.19 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 19.11 tika saņemts izsaukums uz Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastu, kur uz autoceļa Rīga – Ainaži grāvī uz sāniem bija apgāzusies smagā automašīna un no tās degvielas bākas noplūda dīzeļdegviela. Ugunsdzēsēji glābēji pārsūknēja degvielu no automašīnas, kā arī veica izplūdušās degvielas savākšanu, kā arī ceļa braucamās daļas sakārtošanu. Darbi tika pabeigti plkst. 23.50.

Plkst. 22.05, ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Limbažu novada Limbažu pagastu. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg gaļas žāvētava un nojume 15m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst.23.29.