Ziņas

Sabiedrība

Ugunsgrēkā Alūksnē gājis bojā vīrietis

Aizvadītajā diennaktī, no 3.novembra plkst. 6.30 līdz šī rīta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 30 izsaukumus, no kuriem 12 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 13 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Inta Šaboha portālu eDruva informē, ka ugunsdzēsēju palīdzība bijusi nepieciešama Gulbenes novadā, Alūksnē un Valmierā.

Plkst. 12.16 VUGD saņēma izsaukumu uz Gulbenes novada Rankas pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums – ugunsdzēsēji glābēji notikuma vietā sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Plkst. 20.29 tika saņemts izsaukums uz Darba ielu Alūksnē, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 0,5m² platībā. Plkst. 21 ugunsgrēks tika likvidēts.

Naktī plkst. 2.44 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Brīvības ielu Alūksnē, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka divstāvu dzīvojamai mājai pirmajā stāvā deg istaba, koridors, starpstāvu pārsegus un sadzīves mantas ar kopējo degšanas platību 25m². Ugunsgrēkā gāja bojā apmēram 50 gadus vecs vīrietis un kaķis. Plkst. 5.01 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 5.54 tika saņemts izsaukums uz Sēļu ielu Valmierā, kur ar atklātu liesmu 10m² platībā dega šķūnis. Plkst. 6.43 ugunsgrēks tika likvidēts.