Ziņas

Sabiedrība

Ugunsdzēsēju glābēju dienā Vidzemē dzēsti septiņi ugunsgrēki

Viesos. Ugunsdzēsēju ikdienu vakar ar interesi iepazina arī bērni.Foto: no albuma

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma septiņus izsaukumus – visus uz ugunsgrēku dzēšanu. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa informē, ka aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē steidzās palīgā uz Smiltenes novada Brantu pagastu, kur no ugunskura 5m² platībā aizdegās demontējamas kūts jumta konstrukcijas.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē dzēsa sešus kūlas ugunsgrēkus, lielākais no tiem Varakļānu novada Varakļānu pagastā, kur kūla dega 2000m² platībā.

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 152.gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests vakar jau sesto gadu pēc kārtas rīkoja Atvērto durvju dienu 92 VUGD daļās un posteņos. Vidzemes daļas un posteņus rīta pusē lielākoties apciemoja bērni no izglītības iestādēm, savukārt pēcpusdienā ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu un VUGD tehniku iepazinās ģimenes ar bērniem, kā arī citi interesenti. VUGD saka paldies visiem apmeklētājiem.