Ziņas

Sabiedrība

Ugunsdzēsējiem vairāki izsaukumi uz Alūksni

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma trīs izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem, portālu eDruva informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Anete Strazdiņa.

Pēc viņas teiktā, ugunsdzēsēji vairākkārt vakar devās uz izsaukumiem Alūksnē. Sākotnēji, plkst. 16.31, iedzīvotājam ziņojot par  jūtamu gāzes smaku, VUGD saņēma izsaukumu uz četrstāvu dzīvojamo māju Torņa ielā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji apsekoja mājas kāpņu telpu un dzīvokļus, taču gāzes noplūde netika konstatēta.

Vēlāk, plkst. 20.09, ugunsdzēsēji glābēji atkal steidzās uz Torņa ielu Alūksnē, kur pie dārza mājiņas dega celtniecības materiāli 15 m² platībā. Plkst. 21.14 ugunsgrēks tika likvidēts.

Savukārt plkst. 22.27 tika saņemts izsaukums uz Valkas ielu Alūksnē, kur ar atklātu liesmu dega kvadracikls 2 m² platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 22.39.

Visā Latvijā VUGD aizvadītajā diennaktī saņēma 34 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu un 12 uz glābšanas darbiem, bet 10 no izsaukumiem bija maldinājumi.