Ziņas

Sabiedrība

Ugunsdzēsējiem trīs diennaktīs septiņi izsaukumi

Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 24.novembra plkst. 6.30 līdz 27.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēka dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums. Par tiem plašāk informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Anete Strazdiņa.

Vakardien plkst. 1.44 VUGD saņēma izsaukumu uz Dārza ielu Limbažos, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji. Plkst. 3.52 ugunsgrēks likvidēts.

Savukārt plkst. 4.33 tika saņemts izsaukums uz Raunas ielu Cēsīs, kur divstāvu neapsaimniekotā ēkā dega atkritumi. Plkst. 4.53 ugunsgrēks likvidēts.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, piektdien ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumu Madonas novada Aronas pagastā, kur no koka tika nocelts kaķis, kurš saviem spēkiem nespēja no tā tikt lejā.

Kopumā aizvadītajās trīs diennaktīs visā Latvijā VUGD saņēma 86 izsaukumus – 38 uz ugunsgrēku dzēšanu, 35 uz glābšanas darbiem, bet 13 no izsaukumiem bija maldinājums.