Ziņas

Sabiedrība

Ugunsdzēsējiem glābējiem Vidzemē septiņi izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 27.septembra plkst. 6.30 līdz 28.septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma septiņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēka dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Vakar plkst. 7.41 saņemts izsaukums uz Madonas novada Bērzaunes pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies šķūni. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg šķūnis ar malku un dažādām saimniecības lietām 180m² platībā. Plkst. 11.30 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 22.04 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Gulbenes novada Beļavas pagastu, kur ugunsgrēks izcēlies šķūnī. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg šķūnis un divas vieglās automašīnas 100m² platībā. Plkst. 00.24 ugunsgrēks likvidēts.

Vakar saņemts arī izsaukums uz Alūksnes novada Malienas pagastu, kur vienstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1m² platībā.

Vēl saņemti divi izsaukumi, kur ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja ceļa braucamo daļu no nolūzušiem kokiem. Izsaukumi saņemti uz Limbažu novada Vidrižu pagastu un Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastu.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 56 izsaukumus, no kuriem 16 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 35 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.