Ziņas

Sabiedrība

Ugunsdzēsējiem glābējiem Vidzemē septiņi izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 25.septembra plkst. 6.30 līdz 26.septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma septiņus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēka dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

Plkst. 9.50 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Pārgaujas novada Straupes pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies pārcēlāja mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg pārcēlāja mājas istaba 20m² platībā un bēniņi 35m² platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 13.00.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros Priekuļu novada Priekuļu pagastā divstāvu dzīvojamā mājā dega starpstāvu koka konstrukcijas 0,5m² platībā, Skolas ielā Valmierā dega atkritumi 0,5m² platībā, bet Limbažu novada Skultes pagastā dega saimniecības ēka 25m² platībā.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Alūksnes novada Pededzes pagastu, kur noticis ceļu satiksmes negadījums. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji atvienoja akumulatora klemmes un sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 48 izsaukumus, no kuriem 17 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 25 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.