Ziņas

Sabiedrība

Ugunsdzēsējiem glābējiem Vidzemē astoņi izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 23. novembra plkst. 6.30 līdz 24. novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

Plkst. 09.48 VUGD saņēma izsaukumu uz Cēsu novada Inešu pagastu, kur bija notikusi kravas un vieglās automašīnas sadursme. Ugunsdzēsēji glābēji ar hidrauliskiem instrumentiem atbrīvoja un nodeva NMPD mediķiem vienu cietušu cilvēku, atvienoja automašīnu akumulatoru klemmes un sakārtoja ceļa braucamo daļu. Plkst. 10.13 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Plkst. 18.48 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Helēnas ielu Alūksnē, kur pilnā 20 m² platībā dega pirts ēka. Ugunsdzēsējiem glābējiem no liesmām izdevās nosargāt blakus esošo saimniecības ēku un dzīvojamo māju. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 21.13.

Naktī Sēļu ielā Valmierā dega šķūņa grīda 0,5 m² platībā.

Šorīt plkst. 07.13 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Viestura ielu Gulbenē, kur kravas automašīnai gruzdēja drošinātāja bloks 0,1, m² platībā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 48 izsaukumus – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu, 22 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.