Ziņas

Sabiedrība

Ugunsdzēsējiem glābējiem Vidzemē 16 izsaukumi

Aizvadītajās diennaktīs, no 6.jūlija plkst. 6.30 līdz 10. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma 16 izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu un piecus uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros Smiltenes novada Launkalnes pagastā dega traktors 2m² platībā, Vecpiebalgas novada Dzērbenes pagastā dega neapsaimniekota ēka 50m² platībā, Pleskavas ielā Valmierā šķūnī dega grīda, siena un atkritumi 10m² platībā, Rīgas ielā Valkā dega atkritumi 2m² platībā, Stacijas ielā Apē dega siena kaudze 4m² platībā, Limbažu novada Vidrižu pagastā neapsaimniekotā kūtī dega salmi 30m² platībā, Zvirbuļu ielā Cēsīs konteinerā dega atkritumi 0,5m² platībā, bet Gulbenes novada Lizuma pagastā dega atkritumi un zari 2m² platībā.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji Smiltenes novadā no ūdenstilpes izcēla noslīkušu cilvēku, kuru nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

Vakar saņemts izsaukums uz Cesvaines ielu Madonā, kur noticis ceļu satiksmes negadījums. Ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekam, vakar ugunsdzēsēji glābēji Limbažu novada Skultes pagastā no koka nocēla kaķi un nodeva saimniekam.

Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 147 izsaukumus – 71 uz ugunsgrēku dzēšanu, 54 uz glābšanas darbiem, bet 22 no izsaukumiem bija maldinājumi.