Ziņas

Sabiedrība

Ugunsdzēsējiem glābējiem Vidzemē 13 izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 6. oktobra plkst. 6.30 līdz 7. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu un astoņus uz glābšanas darbiem.

Vakar no rīta Cēsu novada Dzērbenes pagastā pēc ceļu satiksmes negadījuma ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnu akumulatora klemmes un sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Pēcpusdienā Madonas novada Vestienas pagastā dega malkas grēda 10 m2 platībā, bet Limbažu ielā Alojā dega sausā zāle 80 m2 platībā un atkritumi 8 m2 platībā.

Vakarā Smiltenes novada Grundzāles pagastā dega meža zemsedze 500 m2 platībā.

Plks. 22.40 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Madonas novada Mārcienas pagastu, kur angārā dega salmi 100 m2 platībā.

No rīta Limbažu novada Skultē un Stacijas ielā Cesvainē, bet pēcpusdienā Valmiera novada Naukšēnu pagastā un vakarā Cēsu novada Zosēnu pagastā ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja uz ceļa braucamās daļas nokritušu koku un atbrīvoja brauktuvi.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 66 izsaukumus – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu, no tiem viena meža ugunsgrēka dzēšanu, 40 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.