Ziņas

Sabiedrība

Ugunsdzēsēji likvidējuši dažādas ugunsnelaimes

Aizvadītajā diennaktī, no 19.jūnija plkst. 6.30 līdz 20.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma piecus izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa informē, ka vakar plkst. 11.33 tika saņemts izsaukums uz Jaunpiebalgas novada Jaunpiebalgas pagastu, kur divās vietā dega atkritumi 80m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 12.23. Savukārt plkst. 14.07 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Rankas pagastu, kur dega krūmi un sausā zāle 200m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 14.41.

Plkst. 00.45 ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Salacgrīvas novada Liepupes pagastā, kur dega saimniecības ēka 90m² platībā un šķūnis 25m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 4.36.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī kādās mājās Smiltenē, kur pagrabā bija aizdedzies elektriskais boileris, kā arī kāda uzņēmuma teritorijā Varakļānu novadā 30m² platībā dega skaidas.