Ziņas

Sabiedrība

Ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē saņēma trīs izsaukumus

Aizvadītajā diennaktī, no 22.februāra plkst. 6.30 līdz 23.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Vidzemē saņēma trīs izsaukumus – visus uz ugunsgrēku dzēšanu.

Vakar plkst. 10.43 tika saņemts izsaukums uz Putnu ielu Cēsīs, kur dega mikroautobuss 5m² platībā un blakus esošā vienstāvu saimniecības ēkas siena 5m² platībā. Plkst. 11.49 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 16.04 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Stradu pagastu, kur kādā daudzdzīvokļu mājā jūtams spēcīgs piedūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dūmu smaka nāk no pirmā stāva dzīvokļa, kur uz plīts bija piededzis bez uzraudzības atstāts ēdiens. Pirms VUGD ierašanās no mājas bija evakuējušies pieci cilvēki. Ugunsdzēsēji glābēji izvēdināja piedūmotās telpas. Plkst. 16.32 darbi tika pabeigti.

Šorīt plkst. 5.09 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Dzērvenītes ielu Lubānā, kur dega šķūnītis 10m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 6.43.

Kopumā Latvijā aizvadītajā diennaktī tika saņemti 55 izsaukumi – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu un 19 uz glābšanas darbiem, bet 19 no izsaukumiem bija maldinājumi.