Ziņas

Kriminālziņas

Ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē saņēma četrus izsaukumus

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 21.augusta plkst. 6.30 līdz 22.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – vienu izsaukumu uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinošs.

Vakar plkst. 7.47 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Rūjienas ielu Valkā, kur vienstāva saimniecības ēkā dega skaidu plāksne un sadzīves mantas 2m2 platībā. Plkst. 8.13 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 12.10 izsaukums saņemts uz Smiltenes novada Launkalnes pagastu, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma no automašīnas atbrīvoti divi cilvēki un nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Automašīnām tika atvienotas akumulatoru klemmes.

Plkst. 15.35 izsaukums saņemts uz Gaujas ielu Cēsīs, kur divstāvu dzīvojamā mājā, kādā dzīvoklī, nepareizi lietojot apkures iekārtu, telpās radās stiprs sadūmojums. No ēkas tika evakuēti trīs cilvēki un, pārbaudot telpas, ugunsdzēsēji glābēji tās izvēdināja.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 38 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem un 11 izsaukumi bija maldinājumi.