Ziņas

Sabiedrība

Ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē saņēma četrus izsaukumus

Aizvadītajā diennaktī, no 21. jūnija plkst. 6.30 līdz 22. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma četrus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

Šorīt plkst. 5.12 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Raunas novada Drustu pagastu, kur dega šķūnītis – pirtiņa. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēka deg platībā 35m² platībā. Plkst. 6.54 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar plkst. 14.23 tika saņemts izsaukums uz Burtnieku novada Valmieras pagastu, kur uz autoceļa Valmiera – Valka bija avarējusi smagā automašīna iebraukusi grāvī un apgāzusies, no tās noplūda degviela. Pirms VUGD ierašanās viens cilvēks bija no auto izkļuvis saviem spēkiem. Ugunsdzēsēji glābēji degvielas noplūdi likvidēja un atvienoja autumašīnas akumulatoru. Plkst. 15.40 darbi tika pabeigti.

Plkst. 15.50 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Raunas novada Raunas pagastu, kur dega siena rullis 6m² platībā. Plkst. 16.31 ugunsgrēks tika likvidēts.