Ziņas

Sabiedrība

Ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē dzēsa sešus ugunsgrēkus

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 21. aprīļa plkst. 6.30 līdz 22.aprīlim plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – visus uz ugunsgrēku dzēšanu.

Šorīt plkst. 6.33 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Burtnieku novada Vecates pagastu, kur dega vieglā automašīna 8m² platībā. Plkst. 7.38 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Alojas novada Braslavas pagastā, kur dega koka zars 0,1m² platībā, Burtnieku novada Burtnieku pagastā, kur dega traktora elektroinstalācija 0,1m² platībā (likvidēts pirms VUGD ierašanās).

Vakar dzēsti trīs kūlas ugunsgrēki: Burtnieku novada Rencēnu pagastā kūla dega 100m² platībā, bet Gulbenes novada Daukstu pagastā, dega kūla un zari 70m² platībā. Vakar plkst. 12.27 tika saņemts izsaukums uz Dzelzceļa ielu Valmierā, kur dega kūla 200m² un dzelzceļa gulšņi 1m² platībā. Plkst. 13.00 ugunsgrēks tika likvidēts.

VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta, sodāma un bīstama! Kūlas dedzināšanas rezultātā iet bojā kukaiņi, putni un dzīvnieki, sadeg ēkas un automašīnas, kā arī cieš un dzīvību zaudē cilvēki!