Ziņas

Sabiedrība

Ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē devušies uz sešiem izsaukumiem

Aizvadītajā diennaktī, no 8.jūnija plkst. 6.30 līdz 9.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma sešus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un tikpat izsaukumus arī uz glābšanas darbiem, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Šonakt plkst. 2.04 VUGD saņēma izsaukumu uz Brenguļu ielu Valmierā, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums, un cilvēks bija iespiests automašīnā. Ugunsdzēsēji glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību cilvēku atbrīvoja un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Pēc tam tika sakārtota arī ceļa braucamā daļa. Ugunsdzēsēji glābēji darbus pabeidza plkst. 4.59.

Plkst. 3.46 tika saņemts izsaukums uz Kocēnu novada Vaidavas pagastu, kur 80m² platībā dega malkas šķūnis ar malku. Plkst. 5.50 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji devās uz Madonas novada Barkavas pagastu, kur divstāvu dzīvojamās ēkas otrā stāva dzīvokļa vannas istabā dega skaidu briketes. Ugunsgrēks tika likvidēts nepilnas stundas laikā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumu Valkā, kur 2m² platībā dega vieglā automašīna. Ugunsgrēks tika likvidēts desmit minūšu laikā.