Ziņas

Sabiedrība

Ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē devās uz septiņiem izsaukumiem

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 5.septembra plkst. 6.30 līdz 6.septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un piecus uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 16.38 saņemts izsaukums uz Alojas novada Alojas pagastu, kur dega labības rugāji 20m² platībā. Ugunsgrēks likvidēts pirms VUGD ierašanās.

Plkst. 17.19 VUGD saņēma izsaukumu uz Amatas novada Drabešu pagastu, kur dega vienstāva katlu mājas piebūve 80m² platībā ar aptuveni 90 kubikmetriem skaidu. Pēc pusotras stundas uguns izplatīšanos izdevās ierobežot, un plkst. 23.39 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Vēl VUGD palīdzība bija nepieciešama Kocēnu novada Zilākalna pagastā, kur no divstāvu ēkas jumta bija nepieciešams nocelt cilvēku un nogādāt līdz Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 56 izsaukumus – 22 uz ugunsgrēku dzēšanu, 25 uz glābšanas darbiem un deviņi izsaukumi bija maldinājumi.