Ziņas

Sabiedrība

Ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē devās uz četriem izsaukumiem

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 4.septembra plkst. 6.30 līdz 5.septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 19.44 izsaukums saņemts uz Ezera ielu Liepupē, kur ar atklātu liesmu dega neapsaimniekoti šķūņi 50m² platībā. Pirms VUGD ierašanās īpašnieks no šķūņa iznesa vistas. Ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās Ainažu un Korģenes brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības un plkst. 22.15 ugunsgrēks likvidēts.

Savukārt Alūksnes novadā no Alūksnes ezera ugunsdzēsēji glābēji izvilka laivu, kurā iekšā gulēja cilvēks. Izglābtais cilvēks nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Vēl VUGD palīdzība bija nepieciešama Marijas ielā Valmierā, kur vienstāvu dzīvojamā mājā dega elektroinstalācija un starpstāvu pārsegums 1m² platībā. Plkst. 17.32 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 29 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem un trīs izsaukumi bija maldinājumi.