Ziņas

Sabiedrība

Ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē brīvdienās devās uz 13 izsaukumiem

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 19.oktobra plkst. 6.30 līdz 22.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Šorīt plkst. 4.29 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Druvienas pagastu, kur ar atklātu liesmu dega šķūnis 400m² platībā. Plkst. 7.30 ugunsgrēks tika likvidēts.

Piektdien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Cēsīs, kur sabiedriskā ēkā bija ielidojis putns un netika laukā saviem spēkiem. Ugunsdzēsēji glābēji putnu notvēra un palaida brīvībā. Izsaukums tika saņemts arī uz Alūksnes novada Api, kur dega atkritumi 7m² platībā. Plkst. 7.30 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kur Raunas novadā dega pirts 24m² platībā, Kocēnu novadā dega transformatora elektroinstalācija, Amatas novadā dega meža zemsedze 50m² platībā un neapsaimniekots pazemes pagrabs 20m² platībā, kā arī Pārgaujas novadā dega bēniņu pārsegums 0,4m² platībā un sodrēji dūmvadā 4m² platībā.